POMAGAMY

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku dla wielu Polaków, a w szczególności dzieci. Jest to wyjątkowy i pełen miłości czas, który z radością spędzamy w gronie najbliższych. Ubieranie choinki, wspólne kolędowanie i wreszcie zabawa długo wyczekiwanymi prezentami. Niestety nie wszystkie dzieci mogą w pełni odczuwać radość tych Świąt. Szczególnie jest to przykre, gdy pomyślimy o dzieciach chorych na raka.

Nowotwór to wszechobecna i straszna choroba. Jednak, gdy dotyka bezbronne dzieci boli szczególnie. W ramach Choinkowych Lasów pragniemy pomóc im w trudnej i nierównej walce o powrót do zdrowia. W związku z tym od 2018 roku postanowiliśmy przekazywać 10 zł z każdego kupionego w Choinkowym Lesie drzewka dla pacjentów klinki „Przylądek Nadziei”.

 

Dziękujemy naszym klientom za aktywną pomoc w zbiórce poprzez zakup świątecznego drzewka w Choinkowym Lesie oraz przekazywanie informacji o naszej akcji swojej rodzinie i przyjaciołom. Dzięki Wam do tej pory zebraliśmy kwotę 100 080 zł, która została przeznaczona na zakup nierefundowanych leków ratujących życie chorym na białaczkę dzieciom. Uczestniczyliśmy również w programie Broviac, który skraca pobyt w szpitalu dzielnych pacjentów „Przylądka Nadziei”

Wierzymy, że z Waszą pomocą pobijemy ubiegłoroczne osiągnięcie i zbierzemy jeszcze większą sumę pieniędzy dla małych podopiecznych fundacji „Na ratunek Dzieciom z Chorobą nowotworową”

Z pewnością będzie oto łatwiej, ponieważ w 2023 roku we Wrocławiu powstanie aż jedenaście choinkowych lasów (zobacz dokładne lokalizacje).