POMAGAMY

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku dla wielu Polaków, a w szczególności dzieci. Jest to wyjątkowy i pełen miłości czas, który z radością spędzamy w gronie najbliższych. Ubieranie choinki, wspólne kolędowanie i wreszcie zabawa długo wyczekiwanymi prezentami. Niestety nie wszystkie dzieci mogą w pełni odczuwać radość tych Świąt. Szczególnie jest to przykre, gdy pomyślimy o dzieciach chorych na raka.

Nowotwór to wszechobecna i straszna choroba. Jednak, gdy dotyka bezbronne dzieci boli szczególnie. Choinkowy Las pragnie pomóc im w trudnej i nierównej walce o powrót do zdrowia. W związku z tym w 2018 roku postanowiliśmy przekazać 10 zł z każdego kupionego w Choinkowym Lesie drzewka dla pacjentów klinki „Przylądek Nadziei”. Idea ta bardzo spodobała się mieszkańcom Wrocławia i okolic, którzy licznie odwiedzali Choinkowy Las.

Dziękujemy naszym klientom za aktywną pomoc w zbiórce poprzez zakup świątecznego drzewka w Choinkowym Lesie oraz przekazywanie informacji o naszej akcji swojej rodzinie i przyjaciołom. Dzięki Wam zebraliśmy kwotę ponad 11 000 zł, która została przeznaczona na zakup nierefundowanych leków ratujące życie dzieciom chorym na białaczkę.

Wierzymy, że z Waszą pomocą w 2019 roku poprawimy ubiegłoroczne osiągnięcie i zbierzemy większą sumę pieniędzy dla dzielnych podopiecznych kliniki „Przylądka Nadziei”

Zobacz więcej: https://naratunek.org/aktualnosci/choinkowy-las/