O NAS

Green Partners

Nasza historia

Green Partners to Rafał i Dawid. Dwóch partnerów w biznesie i dwóch przyjaciół w życiu.

Pracę przy sprzedaży choinek rozpoczęliśmy w 2008 roku w jednej z największych firm w Europie. Po 2 latach cennego doświadczenia, postanowiliśmy przejść na swoje.

Dziś z ogromnym sentymentem wspominamy swój pierwszy sezon.

Pierwsze pozyskiwanie choinek, które rosły bardzo gęsto (dzisiaj wiemy, że zbyt gęsto) spowodowało liczne zadrapania, podbite oko oraz grypę.

Nasze stoisko

Drzewka kupiliśmy za pożyczkę i pilnowaliśmy ich przy mrozie -20°C.

W między czasie przygotowaliśmy się do egzaminów na uczelni.

Było bardzo ciężko, ale miła atmosfera sprzedaży i uśmiechnięci klienci, rekompensowali nam wszelki trud związany ze sprzedażą.

Nasze choinki spodobały się klientom i sprzedaliśmy wszystko, co do ostatniej sztuki. Sprawiło nam to ogromną radość i spowodowało, że postanowiliśmy rozwinąć naszą sprzedaż i założyć własną plantacje.

Nasze stoisko

Z każdym kolejnym rokiem na organizację sprzedaży choinek poświęcamy więcej czasu i energii. Sprawdziliśmy już setki plantacji w Polsce i w Europie, aby nasi klienci mogli wybrać swoją wymarzoną choinkę spośród najpiękniejszych drzewek. Uczestniczymy w targach i konferencjach, po to, aby rozwijać naszą wiedzę o choinkach i poznawać zmieniające się trendy w produkcji oraz sprzedaży drzewek.

Poświęcony czas procentuje ponieważ każdego roku podnosimy jakość naszych choinek oraz wzbogacamy naszą ofertę o nowe rodzaje drzewek. Podchodzimy do swojej pracy profesjonalnie – w końcu sprzedajemy najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia.

Zawsze staramy się uważnie słuchać naszych klientów, aby nasza oferta była spójna z ich oczekiwaniami, dlatego w 2018 r. zrealizowaliśmy długo planowaną koncepcję i stworzyliśmy we Wrocławiu pierwszy Choinkowy Las.