CHOINKOWY LAS

Jednym z największych wyzwań, jakie stało przed nami była organizacja stoiska, na którym klienci będą mogli obejrzeć i ocenić wszystkie nasze choinki w pełnej okazałości.

Rozwiązaniem problemu stał się Choinkowy Las – największe stoisko z choinkami na Dolnym Śląsku o powierzchni 1200 m2 na którym kilkaset choinek rozpakowaliśmy z siatek i umieściliśmy w stojakach. Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach spowodowały, że klienci odwiedzający Choinkowy Las czuli się, jak podczas leśnego spaceru. Wspaniałą i ciepłą atmosferę na naszym stoisku, podkreślił fakt, że 10 zł z każdej sprzedanej choinki przekazaliśmy dla chorych dzieci z fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zobacz szczegóły akcji.

Widząc wielką radość, jaką wzbudził Choinkowy Las w 2018 roku, zdecydowaliśmy że będziemy każdego roku tworzyć nowe Choinkowe Lasy i w większym stopniu pomagać potrzebującym.

Nasze stoisko

W ciągu pięciu ostatnich lat w ramach „Choinkowych Lasów” przekazaliśmy kwotę 100 080 zł i liczymy, że w tym roku znacznie ją powiększymy.

Z pewnością będzie oto łatwiej, ponieważ w 2023 roku we Wrocławiu powstanie aż 11 Choinkowych Lasów (zobacz dokładne lokalizacje).

Serdecznie Zapraszamy do „Choinkowych Lasów” codziennie od 9 do 21.
W każdym z nich znajdziemy: jodły kaukaskie, świerki srebrne oraz świerki pospolite. Choinki będą zarówno cięte, jak i doniczkowe o wysokości od 40 cm do 7 metrów.

Hitem cenowym będą jodły kaukaskie w promocyjnej cenie 79 zł.

W Choinkowym Lesie odwiedzający znajdą również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi „easyfix” montaż do stojaka potrwa 15 sekund, a drzewko będzie stało prosto.