CHOINKOWY LAS

Jednym z największych wyzwań, jakie stało przed nami była organizacja stoiska, na którym klienci będą mogli obejrzeć i ocenić wszystkie nasze choinki w pełnej okazałości.

Rozwiązaniem problemu stał się Choinkowy Las – największe stoisko z choinkami na Dolnym Śląsku o powierzchni 1200 m2 na którym kilkaset choinek rozpakowaliśmy z siatek i umieściliśmy w stojakach. Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach spowodowały, że klienci odwiedzający Choinkowy Las czuli się, jak podczas leśnego spaceru. Wspaniałą i ciepłą atmosferę na naszym stoisku, podkreślił fakt, że 10 zł z każdej sprzedanej choinki przekazaliśmy dla chorych dzieci z fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zobacz szczegóły akcji.

Widząc wielką radość, jaką wzbudził Choinkowy Las w 2018 roku, zdecydowaliśmy że będziemy każdego roku tworzyć nowe Choinkowe Lasy i w większym stopniu pomagać potrzebującym.

Nasze stoisko

W 2019 roku postanowiliśmy otworzyć dwa Choinkowe Lasy: we Wrocławiu oraz w Legnicy. W każdym z nich znajdziemy: jodłę kaukaską, jodłę kalifornijska, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Choinki będą zarówno cięte, jak i doniczkowe o wysokości od 40 cm do 7 metrów. Hitem będą jodły kaukaskie w rozmiarach 1,75 – 2,5 m w cenie 45 zł.

W Choinkowym Lesie odwiedzający znajdą również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi „easy fix” montaż do stojaka potrwa 5 sekund, a drzewko będzie stało prosto.